Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Apple MacBook, MacBook Pro 85W Araç Åarj Adaptörü
Stok Kodu : RCA-AP02
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
1,172.06
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Açıklama | 85W adaptör kullanan ve Magsafe 1 uç yapısına sahip (L tip ve T tip) tüm MacBook ve MacBook Pro serileri ile uyumludur. |
| GiriÅ DeÄerleri | DC 10-15V |
| ÇıkıŠVoltaj | 18.5V |
| ÇıkıŠKapasite | 4.65A |
| ÇıkıŠGüç | 85W |
| Renk | Beyaz |
| Dc Jack | 5 pin - Mıknatıslı - L Style (T Style ile uyumlu) |
| Model | RCA-AP02 |
| EAN13 | 8697785553238 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


